"Над рідним простором Карпати – Памір, Сліпуча і вічна, як слава, Напружена арка на цоколі гір – Ясніє Залізна Держава!" (Олег Ольжич)

Пошук на сайті / Site search

«… Східнокарпатський регіон є західною, крайньою частиною Великого Євразійського Степу (Хінгано-Карпатського, довжиною біля 8000 км), який був ареною великих міграцій. Особливо давніх номадів Сходу. Наприкінці шляху їхніх західних переселень та військових вторгнень до Європи стояли Карпати. Вони відігравали роль «великої природної стіни» і водночас «воріт у Європу», де була побудована багатоешелонова система з «Довгих валів». Зокрема Римом і Болгарією, а потім поновленаранньодержавними утвореннями даного регіону… Через Східнокарпатський регіон проходили численні міграції також народів Європи – як із півночі, так і з півдня та заходу. Все це перетворювало тоді його на велику етнокультурну й етнополітичну контактну зону, яка в окремі кліматичні періоди характеризувалася значною густотою населення. У цю справді «благодатну землю»прагнули дійти й поселитися десятки давніх племен і народів з Європи та Азії. Окремі з них навіть зафіксовані історично в самих назвах Карпат, зокрема як гори Ріпейські, Певкінські, Бастарнські, Сарматські, Венедські, Угорські, Руські тощо. Загалом у Східнокарпатському регіоні давнє населення належало до чотирьох історико-географічних ареалів: Східносередземноморського, Центральноєвропейського, Східноєвропейського і Євразійського Степу Все це наклало відбиток на історичну долю його населення… Ця велика етнокультурна контактна зона вплинула і на надзвичайну різноманітність та своєрідність численних етнографічних груп населення регіону. Вони відображають як окремі давні, так і особливо пізньосередньовічні традиції, набуті в процесі цих переселенських і міграційних рухів…»
[Томенчук Б. П. Етнокультурні та етнополітичні процеси в Східнокарпатському регіоні в умовах глобальних природно-кліматичних змін у Європі (неоліт – пізнє середньовіччя) // Карпати : етнос, людина, цивілізація. – 2023. – № 9. – С. 224, 245]

Також радимо прочитати: Про термін "Прикарпаття" >>>
Про термін "Мезоєвразія" >>>

04.12.2023

Діалог про глибинний рашистський народ та його еліту

Софія Дніпровська

Кіссінджер RIPнувся, але справа його ще живе. 

Покійника прийнято зараховувати до категорії "реал-політиків" - тверезих прагматиків і майстрів компромісу.

Насправді ж, усі ці "реалісти" - невиправні мрійники й ідеалісти, бо вірять, що з Москвою можна домовитися, провести якісь стабільні лінії розмежування й мирно співіснувати. Вони наївно вважають, що Росія - в принципі така ж сама держава, як і США, Британія, Франція, Німеччина... тільки з деяким прибабахом і екзотичними вивертами. 

А це - величезна омана (яку Москва сама напускає на потенційних жертв). З Росією неможливо домовитися і вибудувати стабільні й довгострокові відносини, бо в Росії нема чітких меж. Вона всюди й ніде. Вона не може не розповзатися по світу й не підривати європейську цивілізацію, в якій чітко вбачає екзистенційну загрозу. 

Русскій чєловєк обдурить 3-х кіссінджерів і 10-х соросів і зробить усе по-своєму. Тому мафусаїли реал-політік залишають по собі розхитаний світ, що не сьогодні, так завтра обербениться на 

А зворотною стороною десуб'єктивізації русского народу є виведення його з-під відповідальності. Бо без одобрямсу 80% населення ніякі фрідмани-абрамовичі-кужугетовичі-роттенберги затіяти війну проти світу не здатні.

Росія споконвіку була сировинним придатком, крім сировини нічого не вивозила, що зовсім не означало відсутність суб'єктності і спроможності протистояти західній експансії та ініціювати власну. І при Сталіні вона була сировинною, і при Хрущові, і при Брєжнєві. Але діяла як вагомий чинник міжнародних процесів.

Костянтин Рахно

Я не зовсім згоден з цією точкою зору.

Перш за все, вона шкідлива для українців тим, що виводить з-під удару нашу космополітичну верхівку.

Мовляв, якщо то все російський народ, а не Фрідмани, Абрамовичі, Ротенберги і примкнулий до них Усманов, то й наші ріднесенькі Коломойські, Пінчуки, Фельдмани, Фірташі, Клічки-Етінзони, Турчинови й решта Тєлєгіних-Капітельман - це теж українці, навіть більші, ніж ті, хто народився під солом"яною стріхою, їхня поява в політиці - одвічне прагнення волелюбного українського народу, що не зрадив віковічну дружбу з ними й так далі.

Софія Дніпровська

Наша космополітична верхівка - результат російської/польської/угорської/румунської окупації, яка її сюди навезла і зробила підголоском, делегувавши функцію адміністрування і розбещення місцевого населення.

У Росії верхівка не є результатом іноземної окупації. А є результатом дозованого допущення іншоетнічних елементів до державного управління з метою оптимізації.

Тому абрамовичі таки обрусівають принаймні частково, а коломийські ні за яких обставин не українізуються.

У росіян є механізми, які моментально випльовують іншоетнічний елемент, коли його діяльність різко розходиться з російською парадигмою (так було з царями-німцями, так було з Троцькими і Березовськими). У українського народу таких механізмів уже нема.

Наша космополітична верхівка в упокоренні автохтонного населення могла спиратися на 25% росіян і ще якусь частку зденаціоналізованих українців/метисів із мегаполісів та зовнішні сили: Росію, Захід.

Абрамовичам у справі упокорення як мінімум 100-120 млн. русскіх спиратися у принципі ні на кого. Тому скоріш за все вони як і завше є підголосками, а не господарями становища. Що, звичайно, не знімає з них відповідальності.

Костянтин Рахно

У Росії верхівка походить з тих, чиї діди не жили на території РСФСР і російських губерній, за одиничними винятками. Абрамович - з Білорусі й Литви корінням, Фрідман - зі Львова, Мединський - з Черкащини, й так далі. Тобто ці люди не мають жодних побутових навиків співіснування з росіянами, втім, з білорусами й українцями - також.

Вони є результатом захоплення іншоетнічними елементами влади та передачі її в спадок. При Брежневі трохи відбулося їхнє відсторонення й заміна на автохтонів з метою оптимізації. Горбачов це перекреслив, а Єльцин з Путіним і зовсім виправили ситуацію. Вибір між Новодворською, Жириновським, Руцьким і Нємцовим з вірним Кірієнком-Із...тєлєм?

Та не обрусівають вони: досить характерно, що в нинішній РФ опозиційні до брежневізму Бродський і Галіч зведені в ранг великих поетів. Навіть мовно. Діти Абрамовича (як і донька Бродського) російською не говорять. Як вони можуть обрусіти? Навпаки, он у начебто власника православного каналу Малофеєва хто дружина й донька? І зять Мардер?

У нас теж іноді когось виштовхує. От і в них виштовхнули Абрамович з Ротенбергами старіших Березовських. Це не механізм глибинної держави.

На кого спираються? На кадировців. На денаціоналізовану богемо-еліту. На те, що населення бідне й безправне.

Софія Дніпровська 

Ну чому, в євреїв і росіян є спільні базові риси, завдяки яким у них часто утворюються симбіози. Месіанізм, глобалізм, кочова природа, величезна роль аврраамічної релігії як етногенетичного чинника, гетерогенність, величезна адаптивність до різних культурних впливів і середовищ. Не такі вони вже й антагоністи. І інфільтрація євреїв у органи влади в Росії - це зовсім не те, що окупація. Кадирівці і космополіти - слабка й мізерна опора.

От в Україну/Білорусь вони можуть прийти з русскім народом і силою русского народу придушити там національно-визвольні рухи. А підкорити Росію кадирівцями які самі є наслідком поразки чеченського народу у війні з росіянами доволі проблематично. )

З американцями, до речі, та ж сама картина. Тому в американському естеблішменті так багато кіссінджерів, соросів, блінкінів...

Костянтин Рахно

Просто окупація відбулася так давно, що до неї звикли. Остання зачистка грунтівників сталася в так звану перебудову.

Опора не слабка й не мізерна, коли немає нікого, хто б її хитнув. Хто похитне величезну трясовину познерів, ернстів і маслякових? Де комусь для цього дадуть слово? У якому масовому виданні чи на якому телеканалі? Уліцкая з Рубіною? Чи Биков із Кузьміним? Чи Акунін із Кушнером?

Софія Дніпровська

До "окупації", точніше інфільтрації, звикли, як звикли колись до татар і німців, бо вона гармонізувала з настроями народної маси "русскіх". Акунін-Чхартішвілі колись признавався, що коли він писав свою історію Росії, то Руський (дотатарський) період здавався йому чужим. А от уже з 15-16 ст., "ето да, ето уже наше государство". Хоча ні по папі, ні по мамі він ні до Русі, ні до московської держави 15-16 ст. ніяким боком не дотичний.

Просто сформувався такий тип державного утворення, який здатен інкорпорувати себе велику кількість різноетнічних елементів і використовувати їх для своїх потреб і іншоетнічні елементи в цій державі в силу її культурної еклектичності почували себе цілком комфортно.

Тому механізми опанування влади "нетитульними" елементами в Україні і в Росії 

Із почвєннічєством боролися не тільки інородці, яким воно погано пахло, а й цілком собі російські люди, які в почвєннічєстві вбачали загрозу ізоляціонізму і єдінству русского государства. Бо Росія - дуже гетерогенна, її об'єднує не генетика й не економіка, а політика й ідеологія. Зацикленість на мєсних прєлєстях і самобитностях відволікає русского чєловєка від великої місії завоювання світу. І спонукає "закуклюватися" в сільській культурі. (У нас - навпаки: поліетнічне місто є воротами окупації). Це відголоски вічної суперечки славянофілів і западників. Цілком російський феномен. Пам'ятаєте в Толстого у війні і мирі був сюжет з "дикими" селянами князя Болонського, яким до 1 місця була судьба отечества і вони чекали Наполеона? Такі релікти в російській глубінці існували аж до 2 половини 20 ст. От щоб не було таких казусів, імперськи налаштовані росіяни й боролися з почвєннічєством. Ну й у союзники брали собі абрамовичів.

Iurij Proliz

"...iмперськи налаштованi pociяни..." пiшли свого часу туди-ж, куди й державницьки налаштованi yкраïнцi - хто в могилу, хто в емiграцiю. Тi, кого очолили троцькi з зiнов'евими та каменевими, "мiровой пожар" poздували вже зовсiм в протилежних цiлях : "...чтобы в мире без Россий и Латвий жить единым человечьим общежитьем...".

Костянтин Рахно

Настрої народної маси формуються. Скажімо, ренесанс християнства почався з публікацій в "Огоньку", "Смєні", "Піонері" тощо. І нашого теж. Верхівка почала приглядатися до церкви як до засобу подолати націоналістичні настрої. З 1990 року пішла масована критика того ж Бориса Рибакова, розкручування Лева Клейна та його оточення. Фактично в тій же археології знову взяла гору подолана в 1950-х ленінградська група, що персонажно сягала материх сталіністів.

За ці роки: загнано на маргінес язичництво, розгромлено антинорманізм, розгромлено семіотичну школу Іванова й Топорова, розгромлено школу Рибакова, подолано більшість альтернативних точок зору на історію - хоч у науці, хоч у мистецтві, у літературі просунуто наперед усіх цих Уліцких і Рубіних.

Софія Дніпровська

Світова імперія, яку проповідували троцькі з ульяновими, - це ще крутіше, ніж похід на Царєград, який планувала царська еліта. Русскому народу це прекрасно зайшло. Як і світ без росій і латвій. Бо русскій - це політонім.

Концепція нового Ізраїлю там ще в 15 ст. чухалася, тож не дивно, що до нового Ізраїлю пристав і старий )

Костянтин Рахно

Що там каже Акунін, неважливо. То просто його письменницькі фрази.

Не їх інкорпорували, а вони прийшли й витіснили рештки місцевих людей.

Різниця між нами й ними в тому, що у них цей процес почався з 1985, з Довлатових, Лімонових і решти Разгонів. А у нас тоді йшов процес національного підйому. У нас цей процес пішов десь із 1994 року, з розкруткою Андруховичів, Скуратовських і Винничуків.

Різні месіанські ідеї є у всіх. У поляків, наприклад. У турків. У британців.

Були й в українців, але у нас затюкали народ, затоптали. Наші Великі Ідеї звелися до наміру стати мийниками клозетів у Євросовку. На побігеньках у польських сантехніків.

Що ж до опору Великим Ідеям, то пригадайте "Робін із Шервуда", де славні хлопці відверто не розуміють, нащо воювати за якусь там Нормандію.

Так само й у нас темні галицькі селяни не розуміли, нащо йти в дивізію, краще в разі чого пересидіти в лісі з обрізом.

Софія Дніпровська

Настрої народної маси формуються багатьма чинниками. Народні маси поняття не мають хто такий Рибаков і Клейн ) І Огоньок переважно інтелігенція читає.

На даному етапі перемогло прагматичне западнічєство з елементами космополітизму. Яке значно краще лягло на плани світової експансії, ніж закопування в ґрунт. Для нас це погано, але нічого принципово нового не сталося. Колись і Петро І почвєннічєство притоптав.

Костянтин Рахно

Настрої спускаються згори вниз. Для народних мас існують транслятори, переказувачі високочолих ідей. У тому числі й ст...тевого розкріпачення Клейна та Кона. У тому числі й фельдкурата Мєня. У тому числі й решти. Через кіношки типу "Вікінга", рок-опери з Шаманом, мультики "Мельниці". Через Галковського з Биковим, через Фоменка й Носовського з Каспаровим. Так само, як у нас цим займалися Вересень, Винничук, Бузина, Кіпіані.

Прагматичне западнічєство з елементами космополітизму перемогло тому, що у верхівці не лишилося осіб, які зацікавлені у чомусь іншому.

У нас іде цей же процес. І буде гірше

Софія Дніпровська

Не завжди згори вниз спускаються, судячи з успіху в Росії більшовицької агітації, яка вилазила з підпілля. У переважної маси росіян є стала система цінностей, закладена ще на етапі становлення єдиної централізованої держави і вона не міняється міняються і вдосконалюються лише технології реалізації народної програми.

Воно перемогло, бо було краще організоване і транслювало прийнятні для переважної народу месиджі: відновлення великої держави, утвердження Росії в світі. Але я б не сказала, що в сучасній РФ є якась єдина ідеологічна лінія. Там панує ідейна еклектика. На кожен смак є ідеологічні конструкти. І неоязичництво там є, і православнутість на всю голову. І Мілонов, і Мілохін - і обидва з Пітера. І з хвашизмом під власовським прапором воюють. І Сталін у почоті, і Колчак, і 400 років династії Романових з помпою відпразнували.

Костянтин Рахно

Більшовицька агітація - з підпілля та германського вагону, але їй передувала трансляція верхівкою анархічних (типу толстовства, опрощення, нігілізму та його схвалення, атеїзму, слинявого інтернаціоналізму) та лівих ідей. І ці ідеї рясно проливалися на освічене, а потім і на напівосвічене середовище.

Приклад: аж ніяк не безневинна справа Б...йліса та суспільна реакція на неї. Коли інтелігенція, навіть монархічна, як от Шульгін, злилася в єдиному пориві з масонами, меншовиками й різними марголіними. Або радісне вітання Тимчасового уряду. Унтер-офіцерське середовище лівими ідеями просякло. Грушевського нашого, цілком собі респектабельного, заразили. Пригадайте ще діалог з Наживіна на еміграції про дореволюційне ставлення до городового й запізнілий сором за це.

В Росії ідейна еклектика була колись. У нас теж була. Зараз православнутість домінує.

Видані мемуари Шеленберга заборонені. Сивий академік Сахаров, автор солідних праць із дипломатії Русі, викинутий з крісла за спробу ревізії норманізму. За Власова можна сісти. Здається, пошанування Колчака теж згорнуте. З кожним роком еклектики стає менше.

Як і в нас.

Бо еклектика рівнозначна свободі думки. А сама мисль про те, що на події можна дивитися з різних боків, є небезпечною.

Як і в нас.

Софія Дніпровська

Толстовство і опрощення, лібералізм і нігілізм - це чисто інтелігентські явища, які у товщу мас погано проникали. Більшовизм просто добре наклався на ісконний общинний менталітет, егалітаризм, той же месіанізм (в нєжном вєнчікє із роз впєрєді Ісус Хрістос) і культ сили.

Царська влада просто прогнила, а лібералізм ніколи повагою в общинному суспільстві не користувався. Тому місце царя зайняв спочатку Ленін, а потім - Сталін. Бо характер у них був сильніший.

Еклектика того типу, яка зараз культивується в РФ, настільки ж безпечна для правлячої еліти, як і вибори з імітацією конкуренції. Ілюзія вибору між різними течіями (старанно вихолощеними і перебраними під контроль спецслужбами) може сковувати свободу думки ще більше, ніж груба лінія партії, як у СССР. У СССР були декоративні вибори на безальтернативній основі. Нинішні намастачилися проводити альтернативно-безальтернативні вибори. Вищий пілотаж.

Костянтин Рахно

По-друге, якби Путін відокремлював себе від них, то існував би окремо прошарок путінців, таких щирих великоросів із переконаннями в стилі Іллі Глазунова хоча б. Цього прошарку не існує. І якби він існував, то найбагатшими людьми країни були б саме вони, а не Ротенберги.

По-третє, воля народу - питання смішне. Практично всі слов'янські політики типу Лебедя чи Євдокимова знищені. Кіндратенко вмер. У національних автономіях - ставленики замість президентів. Через кого вони її висловлять? І хто їм допоможе її сформулювати? Ернст, Познер, Міллер?

Помилково вважати, що Путін - це такий хитрий р...сіянин, який перехитрував чуж....нців. Особливо з огляду на те, що він саме серед них виріс і дзюдо вчився, це йому рідні, близькі й найзрозуміліші люди. 

Власне, й обдурювання Кіссінджерів полягає в тому, що Кіссінджер бачить не снобістського російського дворянина, якого пересмикує від його вигляду, не глузливий погляд козака або помора, не вчорашнього селянина з бородою, а зрозумілих йому людей...

По-четверте, цей путінський прошарок навіть не думає асимілюватися. Якщо за радянських часів ще бували випадки, коли хтось із них отримував чесну освіту, багато читав, цікавився чимсь автохтонним з царини культури, то варто подивитися філантропічну діяльність Кантора й Фрідмана - вона вся ззовні, орієнтована на міжнародні космополітичні структури.

Софія Дніпровська

Росія в плані етнічного співвідношення між владою і ширнармасами багато в чому подібна Китаю. Там теж правлячий прошарок часто був іншоетнічний: то чжурджені/маньчжури, то монголи там рулили. Але був ядерний етнос, який асимілював іншоетнічні нашарування і Китай залишався Китаєм.

Костянтин Рахно

Насправді монгольський Китай від маньчжурського разюче відрізнявся, навіть символіка змінювалася. Причина - в безропотності людей та непредставленості їх у владі.

Софія Дніпровська

Так, але саме монголи зібрали Китай докупи. І китайці цим скористалися. А монголів вигнали. Як, у принципі, й москва, якій збирати землі помагала Орда.

Олександр Вакуленко

Кіссінджер під псевдонімом ‚Кісся‘ був ідеологом політики йти на поступки автократіям у всьому ‚Кісся‘ коли був держсекретарем у Ніксона не вилазив із Пекіна і Москви домовляючись там про поступки їм це ‚Кісся‘ домовився про те що Тайвань це частина КНР і КНР США про це постійно нагадуе я вже не кажу про поступки Советам коли Ніксон з Брежневим підписував різні угоди і йшов на поступки Брежневу і невідомо скільки би ‚Кісся‘ сидів в своему кріслі як би не відставка Ніксона але ‚Кісся‘ продовжував свою діяльність з Сі і Путлером зустрічався у ‚Кіссі‘ з‘явились послідовники у вигляді Меркель, Саркозі, Олландів і інших які йшли на поступки автократіям бо навіщо загострювати ситуацію, коли можна домовитись до яких наслідків призвела така політика, можна побачити зараз тому ‚Кісся‘ пішов із цього світу а разом і пішла епоха Меркель, Олландів, Саркозі і інших і політика поступок автократіям!

Софія Дніпровська

Космополітичні кола по обидва боки океану і поребрика - явище деструктивне і злочинне. Вони багато (свідомо і здуру) зробили для посилення РФ і послаблення України й Європи в цілому, але повна десуб'єктивізація російської народної маси (яку нібито окупувала жменька інородців) у підсумку веде до висновку, що українців і росіян посварили лихі космополіти, а так - вони братні народи - цьом-цьом. Це вже занадто.

Не українців же підбили напасти на РФ, а навпаки. Агресивна політика РФ базується на активізації сталих ментальних комплексів титульної нації, які сформувалися в неї ще в кін. середньовіччя. Росіяни були просякнуті агресією, месіанством, презирством до оточуючих народів і слабкої ліберальної влади і при Рюриковичах, і при Годунових, і при ранніх Романових, і при Романових-німцях, і при Лєніні, і при Сталіні, і в часи Застою-Перестройки. Це відображено у величезній кількості джерел від Герберштайна і Флетчера до щоденників часів чеченських війн і в цьому можна пересвідчитися на власному досвіді спілкування з "глубінним народом".

І фундаментальні ідеологеми російського світоглядного комплексу теж сформовані дуже-дуже давно, ще в кін. 15-в 16 ст. і цілком місцевою публікою - Васіаном Рило, старцем Філофеєм, Іваном Пєрєсвєтовим.

Тому для вирішення питання нашої і світової безпеки недостатньо просто поміняти еліту за поребриком. Ширнармаси повинні зазнати справжнього розгрому, якого вони не знали з часів Батия. Розгрому, співставного з тим, який вони вчинили країнам Осі. Клин клином як то кажуть.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

..."Святая Земля" – прототип всех остальных, духовный центр, которому подчинены остальные, престол изначальной традиции, от которой производны все частные ее версии, возникшие как результат адаптации к тем или иным конкретным особенностям эпохи и народа.
Рене Генон,
«Хранители Святой Земли»
* ИЗНАЧАЛЬНАЯ ТРАДИЦИЯ - ЗАКОН ВРЕМЕНИ - ПРЕДРАССВЕТНЫЕ ЗЕМЛИ - ХАЙБОРИЙСКАЯ ЭРА - МУ - ЛЕМУРИЯ - АТЛАНТИДА - АЦТЛАН - СОЛНЕЧНАЯ ГИПЕРБОРЕЯ - АРЬЯВАРТА - ЛИГА ТУРА - ХУНАБ КУ - ОЛИМПИЙСКИЙ АКРОПОЛЬ - ЧЕРТОГИ АСГАРДА - СВАСТИЧЕСКАЯ КАЙЛАСА - КИММЕРИЙСКАЯ ОСЬ - ВЕЛИКАЯ СКИФИЯ - СВЕРХНОВАЯ САРМАТИЯ - ГЕРОИЧЕСКАЯ ФРАКИЯ - КОРОЛЕВСТВО ГРААЛЯ - ЦАРСТВО ПРЕСВИТЕРА ИОАННА - ГОРОД СОЛНЦА - СИЯЮЩАЯ ШАМБАЛА - НЕПРИСТУПНАЯ АГАРТХА - ЗЕМЛЯ ЙОД - СВЯТОЙ ИЕРУСАЛИМ - ВЕЧНЫЙ РИМ - ВИЗАНТИЙСКИЙ МЕРИДИАН - БОГАТЫРСКАЯ ПАРФИЯ - ЗЕМЛЯ ТРОЯНЯ (КУЯВИЯ, АРТАНИЯ, СЛАВИЯ) - РУСЬ-УКРАИНА - МОКСЕЛЬ-ЗАКРАИНА - ВЕЛИКАНСКИЕ ЗЕМЛИ (СВИТЬОД, БЬЯРМИЯ, ТАРТАРИЯ) - КАЗАЧЬЯ ВОЛЬНИЦА - СВОБОДНЫЙ КАВКАЗ - ВОЛЬГОТНА СИБИРЬ - ИДЕЛЬ-УРАЛ - СВОБОДНЫЙ ТИБЕТ - АЗАД ХИНД - ХАККО ИТИУ - ТЭХАН ЧЕГУК - ВЕЛИКАЯ СФЕРА СОПРОЦВЕТАНИЯ - ИНТЕРМАРИУМ - МЕЗОЕВРАЗИЯ - ОФИЦЕРЫ ДХАРМЫ - ЛИГИ СПРАВЕДЛИВОСТИ - ДВЕНАДЦАТЬ КОЛОНИЙ КОБОЛА - НОВАЯ КАПРИКА - БРАТСТВО ВЕЛИКОГО КОЛЬЦА - ИМПЕРИУМ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА - ГАЛАКТИЧЕСКИЕ КОНВЕРГЕНЦИИ - ГРЯДУЩИЙ ЭСХАТОН *
«Традиция - это передача Огня, а не поклонение пеплу!»

Translate / Перекласти