Срібло Троянди

Срібло Троянди – це революційний рух, що єднає та організовує пасіонарних жінок України, які усвідомлюють себе частиною європейської ідентичності та цивілізаційного простору. Спільнота займається популяризацією традиційного погляду на жінку, згідно якого вона є мудрою, сильною та активною особистістю.

Ми тяжіємо до відродження й актуалізації одвічних міфологічних сюжетів та архетипів, а наш погляд спрямовано в бік військових звитяг і вічної істини прекрасної Афіни Паллади та відчайдушної любові, відданого материнства й невідступної вірності ніжної Пенелопи. І поки світ ополчився на нашу матір Красу, повстаючи проти нього, промовляємо:

Жінка – є! 

Наш бунт – це прийняття онтологічного виклику і боротьба з фундаментальною несправедливістю сьогодення. Наша свобода міряється лише надматеріальними категоріями, а не можливістю зробити аборт, оголити власне тіло привселюдно чи наявністю найвищої споживацької спроможності. Абсолютна жінка має стати пліч-о-пліч з абсолютним чоловіком в авангарді метафізичної війни за Правду.

Наш сторінка присвячена дослідженням метафізики статі, архетипам жіночності, жіноцтву в Україні та світі сьогодні, делегітимації фіктивної феміністичної риторики окремими прихильниками ідей лібералізму, пошуку шляхів альтернативної емансипації. Тут ви знайдете:

– Анонси тематичних лекцій, семінарів, круглих столів, дискусій, кінопоказів, рідінг-груп;

– Авторські тексти, переклади, добірки літератури, подкасти, аудіо- та відеоматеріали;

– Новини, анонси та звіти наших акцій.

Підписка в телеграмі: @sriblotroyandy
Підписка в інстаграмі: @sriblo.troyandy

https://www.facebook.com/sriblo.troyandy


5 комментариев:

 1. нашо так сложнаааа?

  ОтветитьУдалить
 2. Віє нігілізмом Ніцше. Жіночий рух з правою ідеологією? Звучить інтригуюче.

  ОтветитьУдалить
 3. Либертартанство спасет мир8 марта 2020 г., 21:45

  Леволибералы горите в аду

  ОтветитьУдалить
 4. Ничего не понятно, но очень интересно

  ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...